Duyurular

– Duyuru

2/B İdare Hukuku Dersi final sınavında en yüksek notu alan Fatih Bilge FODUL, Ali D. Ulusoy Başarı Ödülünü almaya hak kazanmıştır. Öğrencinin Başarı Belgesi ve ödülü kendisine ayrıca takdim edilecektir. Öğrencilerimizden Fatma COŞKUN ve Meryem ÖZŞAN ise mansiyon ödülü almaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Prof. Dr. Ali D. ULUSOY

– 3/A Sınıfı Ceza Hukuku Özel Hükümler Bütünleme Sınavı Hakkında

Ceza Hukuku Özel Hükümler (3A) bütünleme sınavı, doğru yanlış şeklinde oluşturulmuş önermelerden oluşacak olup, sınava girecek öğrencilerin yanlarında kurşun kalem getirmeleri gerekmektedir. Sınavda, içinde not bulunmayan kanun kullanılabilecektir. Saygı ile duyurulur.

– 3/A Sınıfı Medeni Usul Hukuku Bütünleme Sınavı Hakkında Duyuru

28.07.2015 tarihinde yapılacak olan 3/A Sınıfı Medeni Usul Hukuku Bütünleme Sınavı, çoktan seçmeli test ve klasik olmak üzere iki bölümden oluşacak olup;  test bölümünün cevapları, dağıtılacak olan optik form üzerine işaretleneceği için, öğrencilerimizin sınava gelirken beraberlerinde kurşun kalem ve silgi, klasik bölümün cevapları için ise tükenmez kalem getirmeleri gerekmektedir. Prof. Dr. Süha TANRIVER

Seçkiler

Bayram Tebriki

Ramazan bayramınızı en içten dileklerle kutlar, sağlık, başarı ve huzur dileriz. DEKANLIK

Ankara Üniversitesi Tanıtım Günleri

Ankara Üniversitesi Tanıtım Günleri; 6-10 Temmuz 2015 tarihlerinde, 10.00-16.00 saatleri arasında, Ankara Üniversitesi Rektörlüğü 100. Yıl Salonu’nda (Tandoğan Yerleşkesi) gerçekleştirilecektir. Her saat başında Ankara Üniversitesi Tanıtım Filmi gösterilecek ve Üniversitemiz hakkında detaylı bilgi verilecektir. Aday öğrencilere talepleri doğrultusunda da ilgilendikleri fakülte ve yüksekokullara ziyaret konusunda yönlendirme  yapılacaktır.

Etkinlikler

İHİK Atölyesi Çarşamba Toplantıları (2014-2015)

Fakültemiz İdare Hukuku ve İdare Kültürü Araştırmaları Atölyesi (İHİK Atölyesi) tarafından, 2014-2015 akademik yılında, genel olarak üç haftada bir Çarşamba günleri gerçekleştirilecek olan bilimsel toplantılara (Çarşamba Toplantılarına) ilişkin “yıllık program” afişine erişim için tıklayınız.