Değerli Öğrenciler;

Koronavirüs (COVID-19) salgını ile mücadele kapsamında 16 Mart 2020 tarihinde ara verdiğimiz eğitimimize 23 Mart 2020 tarihinden itibaren online eğitimle devam ediyoruz. Her birinizin OBS’de tanımlı dersleri ”orgun.ankara.edu.tr” adresi üzerinden erişilebilir olacaktır. Derslerimiz, Fakülte web sayfamızda ilan edilen programa göre 23 Mart 2020 tarihinde başlayacaktır.

Fakültemiz lisans haftalık ders programı uzaktan öğretime uygun olarak yeniden oluşturulmuştur. 23 Mart 2020 tarihinden itibaren haftalık ders programı “orgun.ankara.edu.tr” adresinden sanal canlı sınıflarda oluşturulan yeni ders programlarına uygun olarak gerçekleştirilecektir. Sanal sınıflarda gerçekleştirilecek derslerin süresi 30-40 dakika aralığında olacaktır. Ders programında belirtilen saatte sisteme girerek ilgili dersin sayfasındaki sanal sınıf bağlantısına tıklayarak derse katılınız. Ders saatinde sisteme ve sanal sınıf ortamına katılamazsanız, daha sonra dersin kaydını izleyebileceksiniz. Sisteme cep telefonlarından da ulaşabileceksiniz.

Bu süreç içerisinde hem sözkonusu online derslerin takip edilmesi hem de ilgili öğretim üyelerinin önerdiği ders materyallerinin esas alarak çalışılması yararınıza olacaktır. Sistemin kullanımı hakkında “orgun.ankara.edu.tr” adresinde gerekli tüm açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Tüm öğrencilerimize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir dönem dileriz.

 

DEKANLIK